Herbatka Wzmacniająca

Herbatka Wzmacniająca, 100 g, 

Bonifraterska Herbatka Wzmacniająca to tradycyjny produkt wysokiej jakości sporządzony zgodnie z zakonną recepturą, który zawiera wyłącznie naturalne składniki. Synergiczne działanie starannie dobranych składników ziołowych jest owocem wielowiekowej tradycji i doświadczenia Zakonu w zakresie stosowania ziół oraz tworzenia skutecznych i bezpiecznych receptur.

herbata-wzmacniajaca-sklad

Produkt zawiera wyłącznie naturalne składniki.

Masa netto: 100 g

Składniki: Liść poziomki (Folium Fragariae), Liść pokrzywy (Urticae Folium), Liść melisy (Folium Melissae), Owoc głogu (Fructus Crataegi), Owoc róży (Fructus Rosae), Owoc jarzębiny (Fructus Sorbi)

Sposób przygotowania: łyżkę ziół zalać szklanką wrzącej wody i zaparzać pod przykryciem ok. 10 min.

Przechowywanie: przechowywać w szczelnym opakowaniu, w suchym i zacienionym miejscu, w temperaturze poniżej 25°C, w sposób niedostępny dla małych dzieci.

Ostrzeżenie: Nie stosować w przypadku nadwrażliwości na składnik preparatu. Informacja dla alergików: w zakładzie produkcyjnym przetwarzany jest seler i gorczyca.

Wyprodukowano w Polsce dla: Prowincja Polska Zakonu Szpitalnego Świętego Jana Bożego pw. Zwiastowania Najświętszej Maryi Panny – fate bene fratelli, ul. Krakowska 48, 31-066 Kraków

Informacji udziela dystrybutor: Boni Fratres Pharmaceutical sp. z o.o. ul. Krakowska 50 lok. 4, 31-066 Kraków e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Kupując Produkty Bonifraterskie wspierasz działalność charytatywno-opiekuńczą Zakonu Bonifratrów.

logo