Szybki kontakt

  Produkty Bonifraterskie® otrzymała godło Dobra Marka 2023 – Jakość, Zaufanie, Renoma

  Z radością informujemy, że nasza marka Produkty Bonifraterskie® otrzymała godło Dobra Marka 2023Jakość, Zaufanie, Renoma w kategorii NATURALNE PRODUKTY ZIOŁOWE oraz tytuł specjalny Polska Dobra Marka 2023.

  WIZUAL CERTYFIKATY wnetrze 2

  Dobra Marka jest to program, którego celem jest wybór najlepszych marek, które wśród Klientów cieszą się największą renomą oraz zaufaniem.

  Marka Produkty Bonifraterskie® została zauważona i doceniona przez Organizatorów. Świadczy to o ugruntowanej pozycji na polskim rynku, jaką posiada nasza marka.

  Elżbieta Okrasa, Prezes spółki Boni Fratres Pharmaceutical:
  „Jestem zaszczycona, że mogę podzielić się z Państwem tą wyjątkową informacją jaką jest otrzymanie godła Dobra Marka 2023 – Jakość, Zaufanie, Renoma w kategorii NATURALNE PRODUKTY ZIOŁOWE oraz tytuł specjalny Polska Dobra Marka 2023.

  Dla mnie jako prezesa spółki Boni Fratres Pharmaceutical jest to ogromne wyróżnienie i dowód na ciężką pracę oraz zaangażowanie całego zespołu, który wspólnie dąży do sukcesu.

  Nasza firma zawsze dążyła do stawania się najlepszą w swojej dziedzinie, a otrzymanie tego prestiżowego wyróżnienia jest dla nas potwierdzeniem, że jesteśmy na dobrej drodze. Jest to także dowód na to, że nasze wartości i misja są cenione przez naszych klientów, partnerów biznesowych i społeczność jako całość. Jesteśmy świadomi, że Dobra Marka 2023 dla Produkty Bonifraterskie to nie tylko etykietka, ale również zobowiązanie do utrzymywania najwyższych standardów jakości, innowacyjności i odpowiedzialności społecznej. Przez lata nieustannie pracowaliśmy nad doskonaleniem naszych produktów i usług, dostarczając naszym klientom rozwiązania, które naprawdę spełniają ich oczekiwania.

  Jednak nie mogę przypisywać tego sukcesu tylko sobie i zarządowi. Chciałbym podziękować każdemu członkowi naszej organizacji, od pracowników administracyjnych po dział marketingu i sprzedaży, od naszych projektantów po zespół obsługi klienta. Szczególne podziękowania kieruję do Braci Bonifratrów, którzy swoją wiedzą fitoterapeutyczną oraz doświadczeniem wspierają nas w działaniach.

  Wasze zaangażowanie, pasja i zdolności są nieocenione i bez waszych wysiłków ta nagroda by się nam nie należała.
  Jesteśmy gotowi na kolejne wyzwania i wiem, że dzięki naszemu poświęceniu, determinacji i zespołowemu duchowi, osiągniemy jeszcze więcej sukcesów.”