Szybki kontakt

  NOWOŚĆ!

  Borelix Forte jest polecany osobom, które chcą wzmocnić swój system immunologiczny, osobom żyjącym w trudnych warunkach otoczenia (zanieczyszczenia środowiska, ciągły stres) w celu oczyszczenia organizmu i jego wzmocnienia.  Szczególnie polecamy suplementację osobom, u których zdiagnozowano boreliozę i inne odkleszczowe choroby.

  sklep bonifratrówPrzejdź do sklepu

  BOGACTWO NATURY

  W trosce o Twoje dłonie i paznokcie przygotowaliśmy bogatą i wspomagającą odżywianie formułę Serum z ekstraktem z granatu. Preparat wspomaga regenerację skóry suchej, skłonnej do podrażnień i wrażliwej. Delikatnie natłuszcza i tworzy film na skórze, który chroni przed niekorzystnym działaniem czynników zewnętrznych. Korzystnie wpływa na równowagę mikrobiomu – która może być zaburzona na skutek częstego użycia detergentów i środków odkażających.

  sklep bonifratrówPrzejdź do sklepu

  ROZGRZEWAJĄCY MASAŻ ZMĘCZONYCH MIĘŚNI I STAWÓW

  Receptura maści opracowana z wykorzystaniem wiedzy i tradycji zielarskiej z wysoką zawartością ekstraktów z: korzenia żywokostu, arniki, nagietka, lawendy, szałwii, nasion kasztanowca, papryki cayenne.

  sklep bonifratrówPrzejdź do sklepu

  NAWILŻENIE I UKOJENIE BŁONY ŚLUZOWEJ GARDŁA

  Bogata receptura zawiera wyciąg złożony – Balsam Jerozolimski® – ekstrakt z siedmiu ziół według zakonnej receptury wzbogacony wysoką zawartością cynku. Produkt słodzony glikozydami stewiolowymi, nie podnosi poziomu cukru we krwi i może być stosowany przez diabetyków.

  sklep bonifratrówPrzejdź do sklepu
  bonifratrzy sklep internetowy

  Nasza misja i historia

  Witamy na stronie sklepu firmy Boni Fratres Pharmaceutical, której właścicielem jest Zakon Bonifratrów. W naszym sklepie oferujemy  Produkty Bonifraterskie® czyli naturalne, ziołowe produkty, które powstały w oparciu o wiekowe receptury Braci Zakonu Bonifratrów. Zakon ten działa w Polsce od 1609 roku, stale rozwija się w dziedzinie ziołolecznictwa i innowacyjnych receptur. Z tej tradycji, wywodzącej się od stuleci, powstał asortyment, nazywany Produkty Bonifraterskie®. Asortyment sklepu Bonifratrów jest stale poszerzany o kolejne nowości. Niektóre produkty z naszego e-sklepu zostały oznaczone etykietą “Lek dostępny w aptekach” – te leki OTC można kupić np. w aptece Bonifratrów w Krakowie, znajdującej się w samym sercu Kazimierza oraz w innych dobrych aptekach stacjonarnych i w  aptekach online. Szukany produkt można łatwo wyfiltrować używając filtru: składnik, postać, działanie oraz posortować np. po nazwie, po cenie. Znacząco ułatwia to i przyspiesza robienie zakupów w internetowym sklepie Bonifratrów.

  bonifratrzy sklep bonifratrzy sklep

  Działalność charytatywna

  Kupując Produkty Bonifraterskie®, wspierasz działalność charytatywno-opiekuńczą Zakonu Bonifratrów, którego misją jest służba ubogim i potrzebującym. Misję tą realizują poprzez  prowadzenie szpitali, hospicjum i innych instytucji pomocy. Dokonując zakupów w naszym sklepie bonifraterskim udzielasz wsparcia finansowego wszelkim działaniom charytatywnym prowadzonym przez Zakon, takim jak warsztaty terapii zajęciowej, zakład aktywności zawodowej, stacje: opieki środowiskowej i pomocy społecznej, ośrodek interwencji kryzysowej, jadłodajnie.

  bonifratrzy sklep internetowy
  apteka bonifratrów kraków
  bonifratrzy sklep internetowy
  bonifratrzy sklep internetowy

  Produkty Bonifratów

  Obecnie nasz sklep oferujący produkty bazujące na recepturach Bonifratrów oferuje kosmetyki, suplementy diety, herbaty ziołowe i inne produkty z naturalnych komponentów, roślin oraz ziół. Ich bezpieczny skład i wiele cennych właściwości sprawia, że można je stosować nawet codziennie. Asortyment sklepu jest stale poszerzany o kolejne nowości. Niektóre produkty z naszego e-sklepu zostały oznaczone etykietą “Lek dostępny w aptekach” - te leki OTC można kupić np. w krakowskiej aptece Bonifratrów, znajdującej się w samym sercu Kazimierza lub w aptekach online. Asortyment da się posortować po cenie lub też użyć innych filtrów, np. składnik, postać, działanie. Znacząco ułatwia to i przyspiesza robienie zakupów w internetowym sklepie Bonifratrów.

  Sklep Bonifratrów w służbie potrzebującym

  Sklep z ofertą Bonifratrów to nie tylko wysokiej jakości produkty z naturalnych komponentów. Każdy, kto robi zakupy w naszym e-sklepie, dodatkowo wspiera Zakon w codziennej działalności charytatywno-opiekuńczej. Zakon Bonifratrów działa nie tylko w Krakowie, inne jego punkty i miasta, gdzie rozwija działalność medyczną i ziołolecznictwo, to m.in. Katowice, Łódź, Warszawa, Wrocław i Cieszyn. Klienci sklepu, robiąc e-zakupy, wspierają finansowo wszelkie prowadzone przez zakon działania charytatywne, takie jak warsztaty terapii zajęciowej, zakład aktywności zawodowej, stacje: opieki środowiskowej i pomocy społecznej, ośrodek interwencji kryzysowej, jadłodajnie.

  Bonifratrzy - produkty dostępne w sklepie internetowym

  Bonifratrzy - sklep internetowy - to przestrzeń, gdzie bez wychodzenia z domu, w pełni bezpiecznie i o dowolnej porze dnia, można zrobić zakupy dla siebie i całej rodziny. Bonifratrzy - sklep internetowy umożliwia zrobienie zakupów bez rejestracji lub też założenie indywidualnego konta. Naszym klientom oferujemy 3 metody płatności: za pobraniem, płatność z góry na rachunek bankowy klasycznym przelewem oraz płatność online przy pomocy systemu Dotpay. W przypadku zamówień, których kwota przekracza 150 zł, gwarantujemy darmową dostawę. Towary dostarczane są za pośrednictwem firmy kurierskiej w terminie do 7 dni roboczych od momentu przyjęcia zamówienia.

  Bonifratrzy - sklep z uzdrawiającymi ziołami i roślinami

  Bonifratrzy - sklep i jego asortyment opiera się na mocy ziół i ich prozdrowotnych właściwości, które wpływają pozytywnie na wiele układów, narządów, a także poprawę odporności. W oferowanych przez nas kosmetykach, suplementach i ziołowych herbatkach użyliśmy m.in. aloesu, babki lancetowatej, chmielu, rumianku, lawendy, melisy, mięty i głogu.

  Bonifratrzy czy Apteka Bonifratrów

  Bonifratrzy - sklep internetowy nie jest jedynym miejscem, gdzie można kupić produkty bonifraterskie. Mieszkańcy stolicy Małopolski lub najbliższych go okolic mogą odwiedzić aptekę Bonifratrów w najstarszej dzielnicy miasta, czyli na krakowskim Kazimierzu. W Krakowie funkcjonuje także Konwent Bonifratrów, w którym prowadzona jest poradnia ziołolecznicza. Znajduje się ona tuż obok apteki - pod adresem Krakowska 48.

  Sklep (apteka) internetowy Bonifratrów

  Apteka Bonifratrów w Krakowie to jedna z kilku filii aptek, w których znajdują się ziołowe leki i suplementy prosto z Zakonu Bonifratrów. Inne jej placówki znajdują się w Warszawie, Cieszynie, Łodzi i Wrocławiu. Apteka Bonifratrów w Krakowie znajduje się pod adresem Krakowska 50 - w samym sercu Kazimierza, blisko centrum i z łatwym dojazdem z dowolnej części miasta. Działamy także jako apteka internetowa Bonifratrów - bez względu na swoje miejsce zamieszkania, można zamówić do domu dla całej rodziny Produkty Bonifraterskie®.
  https://produktybonifraterskie.pl/ sklep bonifratrów produktybonifraterskie.pl

  1