Szybki kontakt

  50 osobistości biznesu

  10 czerwca miała miejsce premiera książki „50 osobistości biznesu”, z której dochód zostanie przeznaczony na rzecz Fundacji „Akogo?” – organizacji pozarządowej, zajmującej się systemowym rozwiązywaniem problemów osób w śpiączce. Fundacja ta przeprowadziła szereg kampanii edukujących społeczeństwo w temacie problemów osób w komie. Zainicjowała i wypracowała wspólnie z Ministerstwem Zdrowia Program leczenia dzieci w śpiączce w fazie B. Wybudowała Klinikę „Budzik” – pierwszy w naszym kraju wzorcowy ośrodek rehabilitacyjny dla dzieci w śpiączce.

  Redakcja Businesswomen&life zaprosiła do tego projektu Prezes Boni Fratres Pharmaceutical Elżbietę Okrasę za co serdecznie podziękowała podczas premiery książki:

  Serdecznie dziękuje za zaproszenie do udziału w projekcie „50 osobistości Biznesu” i możliwość wsparcia fundacji „AKOGO”. Kiedy w 2013 roku została uruchomiona Klinika Budzik jako pierwsza w Polsce tego typu jednostka świadcząca pełną opiekę dla dzieci po ciężkich urazach mózgu byłam ogromnie wzruszona. Jest to miejsce, które niesie nadzieję i zapewnia godne życie dzieci, które mają doskonałą opiekę. Sama jestem mamą trójki dzieci i nie umiem sobie nawet wyobrazić co czują rodzice tych dzieci. Jestem osobą bardzo wrażliwą na cierpienie innych dlatego cieszę się, że mogę być również częścią misji jaką jest niesienie pomocy chorym i potrzebującym za pośrednictwem dzieł Zakonu Braci Bonifratrów.

  Jako Prezes firmy Boni Fratres Pharmaceutical jestem dumna, że mogę uczestniczyć w tym projekcie nasyconym ideą wyjątkowości.

  Zachęcamy do wsparcia fundacji i zakupu książki pod linkiem:

  https://allegro.pl/oferta/50-osobistosci-biznesu-na-rzecz-fundacji-akogo-12268041745

  W książce znajdą Państwo wiele ciekawych osobistości ze świata biznesu oraz wywiad Prezes Elżbiety Okrasy:
  https://lnkd.in/eDSWqesh

  Więcej o wydarzeniu pod linkiem:
  https://businesswomanlife.pl/premiera-ksiazki-50-osobistosci-biznesu-zakonczona-sukcesem/