Liść pokrzywy

Liść pokrzywy, 200 g, suplement diety

Napar z liści pokrzywy korzystnie wpływa na procesy oczyszczania i wzmacniania organizmu, wspomaga naturalne wydalanie wody przez nerki, wspomaga układ oddechowy i układ krążenia.

Skład: liście pokrzywy zwyczajnej (Urtica dioica L.)

Masa netto: 200 g

Właściwości: Naturalny produkt pozyskiwany z surowców najwyższej jakości, który korzystnie wpływa na procesy oczyszczania i wzmacniania organizmu, wspomaga naturalne wydalanie wody przez nerki i wspomaga układ oddechowy i układ krążenia.

Zalecana dzienna porcja: 4 g liści pokrzywy zwyczajnej (2 napary po 2 g produktu dziennie) przez okres do 4 tygodni.

Stosowanie: łyżkę ziół zalać szklanką wrzącej wody i zaparzać pod przykryciem około 10 minut. Pić 2 razy dziennie po szklance świeżo przygotowanego naparu.

Ostrzeżenie: Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Nie stosować w przypadku nadwrażliwości na jakikolwiek składnik preparatu. Ważne jest stosowanie zbilansowanej i zróżnicowanej diety oraz prowadzenie zdrowego trybu życia. Nie zaleca się stosowania produktu przez kobiety w ciąży i matki karmiące piersią, oraz u dzieci poniżej 12 lat i przez osoby stosujące jednocześnie leki moczopędne. Preparat nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety.

Podmiot odpowiedzialny: Prowincja Polska Zakonu Szpitalnego Św. Jana Bożego p.w. Zwiastowania Najświętszej Marii Panny – fate bene fratelli ul. Krakowska 48, 31-066 Kraków

logo