Nervina Antistres

Suplement diety

60 tabletek powlekanych

Preparat w formie tabletki powlekanej opracowany według zakonnej receptury na podstawie 400 lat doświadczenia Zakonu Bonifratrów.

 

Nervina Antistres to suplement diety zawierający ekstrakty z: melisy, waleriany  i szyszek chmielu, które pomagają radzić sobie z napięciem i rozdrażnienie, oraz ekstrakty z lawendy, głogu oraz męczennicy wpływające na zrelaksowanie oraz ułatwiające wyciszenie i uspokojenie.

Preparat przeznaczony jest do suplementacji diety dla osób dorosłych o zwiększonym zapotrzebowaniu na składniki łagodzące stan napięcia nerwowego oraz na składniki korzystnie wpływające na poprawę samopoczucia – dla osób żyjących w napięciu i narażonych na stres.

Ostrzeżenie: Nie stosować w przypadku nad-wrażliwości na jakikolwiek ze składników. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Ważne jest stosowanie zbilansowanej i zróżnicowanej diety oraz prowadzenie zdrowego trybu życia. Nie zaleca się stosowania produktu przez dzieci, kobiety w ciąży i karmiące piersią.

 

 

Wyprodukowano w Polsce dla: Prowincja Polska Zakonu Szpitalnego Świętego Jana Bożego p.w. Zw. Najświętszej Maryi Panny – fate bene fratelli, ul. Bonifraterska 12, 00-213 Warszawa

 

Informacji udziela dystrybutor: Boni Fratres Pharmaceutical sp. z o.o., ul. Krakowska 50 lok. 4, 31-066 Kraków

Kupując Produkty Bonifraterskie wspierasz działalność charytatywno-opiekuńczą Zakonu Bonifratrów

 

logo